MojaKorpa

Smeša Za Kolače Mafini Čokoladni Dr.Oetker 360 g vs Smeša Za Kolače Brownies Dr.Oetker 450 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Smeša Za Kolače Brownies Dr.Oetker 450 g je povoljnija opcija za 37% po jedinici mere (577,76 din/kg) u odnosu na Smeša Za Kolače Mafini Čokoladni Dr.Oetker 360 g (916,61 din/kg).

Smeša Za Kolače Mafini Čokoladni Dr.Oetker 360 g

DR

Smeša Za Kolače Mafini Čokoladni Dr.Oetker 360 g
Najjeftinije: 329,98 dinu Cash&Carry Plus

916,61 din/kg

Smeša Za Kolače Brownies Dr.Oetker 450 g

DR

Smeša Za Kolače Brownies Dr.Oetker 450 g
Najjeftinije: 259,99 dinu Maxi

577,76 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSmeša Za Kolače Mafini Čokoladni Dr.Oetker 360 gSmeša Za Kolače Brownies Dr.Oetker 450 gRazlika
Cash&Carry Plus
329,98 din
——
Super Vero
341,99 din
289,99 dinjeftinije
Smeša Za Kolače Brownies Dr.Oetker 450 g jeftiniji za 52,00 din
Maxi
436,99 din
259,99 dinjeftinije
Smeša Za Kolače Brownies Dr.Oetker 450 g jeftiniji za 177,00 din
Univerexport
454,99 din
335,30 dinjeftinije
Smeša Za Kolače Brownies Dr.Oetker 450 g jeftiniji za 119,69 din
IDEA
499,99 din
339,99 dinjeftinije
Smeša Za Kolače Brownies Dr.Oetker 450 g jeftiniji za 160,00 din
Gomex
—
324,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Smeša Za Kolače Mafini Čokoladni Dr.Oetker 360 g ili Smeša Za Kolače Brownies Dr.Oetker 450 g?

Smeša Za Kolače Brownies Dr.Oetker 450 g je povoljnija opcija za 37% po jedinici mere (577,76 din/kg) u odnosu na Smeša Za Kolače Mafini Čokoladni Dr.Oetker 360 g (916,61 din/kg).

Gde kupiti Smeša Za Kolače Mafini Čokoladni Dr.Oetker 360 g po najnižoj ceni?

Smeša Za Kolače Mafini Čokoladni Dr.Oetker 360 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 329,98 din.

Gde kupiti Smeša Za Kolače Brownies Dr.Oetker 450 g po najnižoj ceni?

Smeša Za Kolače Brownies Dr.Oetker 450 g je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 259,99 din.