MojaKorpa

Cokolada Speculatius Schogetten 100 g vs Ferrero Cokolada Rocher Mlecna 90 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Cokolada Speculatius Schogetten 100 g je povoljnija opcija za 68% po jedinici mere (999,90 din/kg) u odnosu na Ferrero Cokolada Rocher Mlecna 90 g (3.166,57 din/kg).

Cokolada Speculatius Schogetten 100 g

DUCLA TRADING

Cokolada Speculatius Schogetten 100 g
Najjeftinije: 99,99 dinu Cash&Carry Plus

999,90 din/kg

Ferrero Cokolada Rocher Mlecna 90 g

FERRERO

Ferrero Cokolada Rocher Mlecna 90 g
Najjeftinije: 284,99 dinu Univerexport

3.166,57 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketCokolada Speculatius Schogetten 100 gFerrero Cokolada Rocher Mlecna 90 gRazlika
Cash&Carry Plus
99,99 dinjeftinije
294,99 din
Cokolada Speculatius Schogetten 100 g jeftiniji za 195,00 din
Univerexport
—
284,99 din
—
Gomex
—
324,99 din
—
Super Vero
—
324,99 din
—
Aman
—
329,99 din
—
Maxi
—
339,99 din
—
IDEA
—
339,99 din
—
Aroma
—
369,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Cokolada Speculatius Schogetten 100 g ili Ferrero Cokolada Rocher Mlecna 90 g?

Cokolada Speculatius Schogetten 100 g je povoljnija opcija za 68% po jedinici mere (999,90 din/kg) u odnosu na Ferrero Cokolada Rocher Mlecna 90 g (3.166,57 din/kg).

Gde kupiti Cokolada Speculatius Schogetten 100 g po najnižoj ceni?

Cokolada Speculatius Schogetten 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 99,99 din.

Gde kupiti Ferrero Cokolada Rocher Mlecna 90 g po najnižoj ceni?

Ferrero Cokolada Rocher Mlecna 90 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 284,99 din.