MojaKorpa

Vino Crveno Despot Dzervin 1 L vs Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L je povoljnija opcija za 20% po jedinici mere (369,99 din/L) u odnosu na Vino Crveno Despot Dzervin 1 L (459,99 din/L).

Vino Crveno Despot Dzervin 1 L

DZERVIN

Vino Crveno Despot Dzervin 1 L
Najjeftinije: 459,99 dinu Cash&Carry Plus

459,99 din/L

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L

VINARIJA COKA

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L
Najjeftinije: 369,99 dinu IDEA

369,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVino Crveno Despot Dzervin 1 LVino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 LRazlika
Cash&Carry Plus
459,99 din
409,99 dinjeftinije
Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L jeftiniji za 50,00 din
Univerexport
469,99 din
429,99 dinjeftinije
Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L jeftiniji za 40,00 din
Super Vero
514,99 din
429,99 dinjeftinije
Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L jeftiniji za 85,00 din
Aman
524,99 din
459,99 dinjeftinije
Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L jeftiniji za 65,00 din
IDEA
559,99 din
369,99 dinjeftinije
Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L jeftiniji za 190,00 din
Aroma
599,99 din
599,99 din
Ista cena
Lidl
—
399,99 din
—
Maxi
—
443,99 din
—
Gomex
—
499,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Vino Crveno Despot Dzervin 1 L ili Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L?

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L je povoljnija opcija za 20% po jedinici mere (369,99 din/L) u odnosu na Vino Crveno Despot Dzervin 1 L (459,99 din/L).

Gde kupiti Vino Crveno Despot Dzervin 1 L po najnižoj ceni?

Vino Crveno Despot Dzervin 1 L je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 459,99 din.

Gde kupiti Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L po najnižoj ceni?

Vino Crveno Zdrepceva Krv Vinarija Coka 1 L je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 369,99 din.