MojaKorpa

Elmex Senst. Gum Str.Pasta Za Zube 75 ml vs Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml je povoljnija opcija za 86% po jedinici mere (1.453,20 din/L) u odnosu na Elmex Senst. Gum Str.Pasta Za Zube 75 ml (10.120,00 din/L).

Elmex Senst. Gum Str.Pasta Za Zube 75 ml

elmex

Elmex Senst. Gum Str.Pasta Za Zube 75 ml
Najjeftinije: 759,00 dinu dm

10.120,00 din/L

Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml

COLGATE

Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml
Najjeftinije: 108,99 dinu Lidl

1.453,20 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketElmex Senst. Gum Str.Pasta Za Zube 75 mlColgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 mlRazlika
dm
759,00 din
179,00 dinjeftinije
Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml jeftiniji za 580,00 din
Lidl
—
108,99 din
—
Aman
—
109,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
129,99 din
—
IDEA
—
129,99 din
—
Super Vero
—
169,99 din
—
Maxi
—
179,99 din
—
Lilly
—
179,99 din
—
Univerexport
—
193,89 din
—
Aroma
—
199,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Elmex Senst. Gum Str.Pasta Za Zube 75 ml ili Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml?

Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml je povoljnija opcija za 86% po jedinici mere (1.453,20 din/L) u odnosu na Elmex Senst. Gum Str.Pasta Za Zube 75 ml (10.120,00 din/L).

Gde kupiti Elmex Senst. Gum Str.Pasta Za Zube 75 ml po najnižoj ceni?

Elmex Senst. Gum Str.Pasta Za Zube 75 ml je trenutno najjeftiniji/a u dm za 759,00 din.

Gde kupiti Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml po najnižoj ceni?

Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 108,99 din.