MojaKorpa

Vino Crveno Entrecote 250 ml vs Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml je povoljnija opcija za 5% po jedinici mere (1.519,99 din/L) u odnosu na Vino Crveno Entrecote 250 ml (1.596,00 din/L).

Vino Crveno Entrecote 250 ml

ENTRECOT

Vino Crveno Entrecote 250 ml
Najjeftinije: 399,00 dinu Univerexport

1.596,00 din/L

Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml

VIN_ALEK

Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml
Najjeftinije: 1.139,99 dinu Cash&Carry Plus

1.519,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVino Crveno Entrecote 250 mlVino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 mlRazlika
Univerexport
399,00 dinjeftinije
1.299,00 din
Vino Crveno Entrecote 250 ml jeftiniji za 900,00 din
Cash&Carry Plus
—
1.139,99 din
—
Super Vero
—
1.259,99 din
—
Aman
—
1.349,99 din
—
IDEA
—
1.399,99 din
—
Maxi
—
1.403,00 din
—
Aroma
—
1.699,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Vino Crveno Entrecote 250 ml ili Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml?

Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml je povoljnija opcija za 5% po jedinici mere (1.519,99 din/L) u odnosu na Vino Crveno Entrecote 250 ml (1.596,00 din/L).

Gde kupiti Vino Crveno Entrecote 250 ml po najnižoj ceni?

Vino Crveno Entrecote 250 ml je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 399,00 din.

Gde kupiti Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 1.139,99 din.