MojaKorpa

Smrznuta Torta Domaca Kinders Eskom 2 kg vs Frikom Mesavina Povrca Za Rusku Salatu Smrznuta 400 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Frikom Mesavina Povrca Za Rusku Salatu Smrznuta 400 g je povoljnija opcija za 47% po jedinici mere (399,98 din/kg) u odnosu na Smrznuta Torta Domaca Kinders Eskom 2 kg (750,00 din/kg).

Smrznuta Torta Domaca Kinders Eskom 2 kg

Eskom

Smrznuta Torta Domaca Kinders Eskom 2 kg
Najjeftinije: 1.499,99 dinu Univerexport

750,00 din/kg

Frikom Mesavina Povrca Za Rusku Salatu Smrznuta 400 g

FRIKOM

Frikom Mesavina Povrca Za Rusku Salatu Smrznuta 400 g
Najjeftinije: 159,99 dinu Lidl

399,98 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSmrznuta Torta Domaca Kinders Eskom 2 kgFrikom Mesavina Povrca Za Rusku Salatu Smrznuta 400 gRazlika
Univerexport
1.499,99 din
179,99 dinjeftinije
Frikom Mesavina Povrca Za Rusku Salatu Smrznuta 400 g jeftiniji za 1.320,00 din
Gomex
1.549,99 din
——
Maxi
1.905,00 din
164,99 dinjeftinije
Frikom Mesavina Povrca Za Rusku Salatu Smrznuta 400 g jeftiniji za 1.740,01 din
Lidl
—
159,99 din
—
Aman
—
159,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
174,99 din
—
Super Vero
—
179,99 din
—
IDEA
—
184,99 din
—
Aroma
—
209,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Smrznuta Torta Domaca Kinders Eskom 2 kg ili Frikom Mesavina Povrca Za Rusku Salatu Smrznuta 400 g?

Frikom Mesavina Povrca Za Rusku Salatu Smrznuta 400 g je povoljnija opcija za 47% po jedinici mere (399,98 din/kg) u odnosu na Smrznuta Torta Domaca Kinders Eskom 2 kg (750,00 din/kg).

Gde kupiti Smrznuta Torta Domaca Kinders Eskom 2 kg po najnižoj ceni?

Smrznuta Torta Domaca Kinders Eskom 2 kg je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 1.499,99 din.

Gde kupiti Frikom Mesavina Povrca Za Rusku Salatu Smrznuta 400 g po najnižoj ceni?

Frikom Mesavina Povrca Za Rusku Salatu Smrznuta 400 g je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 159,99 din.