MojaKorpa

Kokosovo Mleko Spices 400 ml vs Kokosovo Mleko 90% Lien Ying 200 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Kokosovo Mleko Spices 400 ml je povoljnija opcija za 51% po jedinici mere (965,50 din/L) u odnosu na Kokosovo Mleko 90% Lien Ying 200 ml (1.980,00 din/L).

Kokosovo Mleko Spices 400 ml

EXOTIC FOOD

Kokosovo Mleko Spices 400 ml
Najjeftinije: 386,20 dinu Aroma

965,50 din/L

Kokosovo Mleko 90% Lien Ying 200 ml

LIEN YING-ASIAN SPIRIT

Kokosovo Mleko 90% Lien Ying 200 ml
Najjeftinije: 396,00 dinu IDEA

1.980,00 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketKokosovo Mleko Spices 400 mlKokosovo Mleko 90% Lien Ying 200 mlRazlika
Aroma
386,20 dinjeftinije
404,90 din
Kokosovo Mleko Spices 400 ml jeftiniji za 18,70 din
IDEA
—
396,00 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Kokosovo Mleko Spices 400 ml ili Kokosovo Mleko 90% Lien Ying 200 ml?

Kokosovo Mleko Spices 400 ml je povoljnija opcija za 51% po jedinici mere (965,50 din/L) u odnosu na Kokosovo Mleko 90% Lien Ying 200 ml (1.980,00 din/L).

Gde kupiti Kokosovo Mleko Spices 400 ml po najnižoj ceni?

Kokosovo Mleko Spices 400 ml je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 386,20 din.

Gde kupiti Kokosovo Mleko 90% Lien Ying 200 ml po najnižoj ceni?

Kokosovo Mleko 90% Lien Ying 200 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 396,00 din.