MojaKorpa

Maslinovo Ulje Apia Ev 3 L vs Dijamant Maslinovo Ulje Od Komine Allegro 1 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Dijamant Maslinovo Ulje Od Komine Allegro 1 L je povoljnija opcija za 40% po jedinici mere (599,99 din/L) u odnosu na Maslinovo Ulje Apia Ev 3 L (1.000,00 din/L).

Maslinovo Ulje Apia Ev 3 L

EXTRA COFFEE BEOGRAD

Maslinovo Ulje Apia Ev 3 L
Najjeftinije: 2.999,99 dinu Cash&Carry Plus

1.000,00 din/L

Dijamant Maslinovo Ulje Od Komine Allegro 1 L

ALLEGRO

Dijamant Maslinovo Ulje Od Komine Allegro 1 L
Najjeftinije: 599,99 dinu Cash&Carry Plus

599,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketMaslinovo Ulje Apia Ev 3 LDijamant Maslinovo Ulje Od Komine Allegro 1 LRazlika
Cash&Carry Plus
2.999,99 din
599,99 dinjeftinije
Dijamant Maslinovo Ulje Od Komine Allegro 1 L jeftiniji za 2.400,00 din
IDEA
—
679,99 din
—
Univerexport
—
799,00 din
—
Aman
—
999,99 din
—
Super Vero
—
1.010,99 din
—
Aroma
—
1.099,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Maslinovo Ulje Apia Ev 3 L ili Dijamant Maslinovo Ulje Od Komine Allegro 1 L?

Dijamant Maslinovo Ulje Od Komine Allegro 1 L je povoljnija opcija za 40% po jedinici mere (599,99 din/L) u odnosu na Maslinovo Ulje Apia Ev 3 L (1.000,00 din/L).

Gde kupiti Maslinovo Ulje Apia Ev 3 L po najnižoj ceni?

Maslinovo Ulje Apia Ev 3 L je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 2.999,99 din.

Gde kupiti Dijamant Maslinovo Ulje Od Komine Allegro 1 L po najnižoj ceni?

Dijamant Maslinovo Ulje Od Komine Allegro 1 L je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 599,99 din.