MojaKorpa

Fanta Sok Gazirani Orange 2 L vs Coca-Cola Sok Gazirani Pet 1 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Fanta Sok Gazirani Orange 2 L je povoljnija opcija za 21% po jedinici mere (83,00 din/L) u odnosu na Coca-Cola Sok Gazirani Pet 1 L (104,99 din/L).

Fanta Sok Gazirani Orange 2 L

FANTA

Fanta Sok Gazirani Orange 2 L
Najjeftinije: 165,99 dinu Cash&Carry Plus

83,00 din/L

Coca-Cola Sok Gazirani Pet 1 L

COCA COLA 1

Coca-Cola Sok Gazirani Pet 1 L
Najjeftinije: 104,99 dinu Lidl

104,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketFanta Sok Gazirani Orange 2 LCoca-Cola Sok Gazirani Pet 1 LRazlika
Cash&Carry Plus
165,99 din
104,99 dinjeftinije
Coca-Cola Sok Gazirani Pet 1 L jeftiniji za 61,00 din
Super Vero
189,99 din
114,99 dinjeftinije
Coca-Cola Sok Gazirani Pet 1 L jeftiniji za 75,00 din
Lidl
—
104,99 din
—
Maxi
—
117,99 din
—
Gomex
—
119,99 din
—
Aman
—
124,99 din
—
Univerexport
—
124,99 din
—
IDEA
—
124,99 din
—
Aroma
—
134,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Fanta Sok Gazirani Orange 2 L ili Coca-Cola Sok Gazirani Pet 1 L?

Fanta Sok Gazirani Orange 2 L je povoljnija opcija za 21% po jedinici mere (83,00 din/L) u odnosu na Coca-Cola Sok Gazirani Pet 1 L (104,99 din/L).

Gde kupiti Fanta Sok Gazirani Orange 2 L po najnižoj ceni?

Fanta Sok Gazirani Orange 2 L je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 165,99 din.

Gde kupiti Coca-Cola Sok Gazirani Pet 1 L po najnižoj ceni?

Coca-Cola Sok Gazirani Pet 1 L je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 104,99 din.