MojaKorpa

Kore Rozen Slane Favorit 430 g vs Kore Za Pitu Debele Sremske Sweet Days 500 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Kore Za Pitu Debele Sremske Sweet Days 500 g je povoljnija opcija za 77% po jedinici mere (219,98 din/kg) u odnosu na Kore Rozen Slane Favorit 430 g (973,26 din/kg).

Kore Rozen Slane Favorit 430 g

FAVORIT

Kore Rozen Slane Favorit 430 g
Najjeftinije: 418,50 dinu Univerexport

973,26 din/kg

Kore Za Pitu Debele Sremske Sweet Days 500 g

SWE.DAYS

Kore Za Pitu Debele Sremske Sweet Days 500 g
Najjeftinije: 109,99 dinu Cash&Carry Plus

219,98 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKore Rozen Slane Favorit 430 gKore Za Pitu Debele Sremske Sweet Days 500 gRazlika
Univerexport
418,50 din
159,99 dinjeftinije
Kore Za Pitu Debele Sremske Sweet Days 500 g jeftiniji za 258,51 din
Cash&Carry Plus
—
109,99 din
—
Super Vero
—
139,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Kore Rozen Slane Favorit 430 g ili Kore Za Pitu Debele Sremske Sweet Days 500 g?

Kore Za Pitu Debele Sremske Sweet Days 500 g je povoljnija opcija za 77% po jedinici mere (219,98 din/kg) u odnosu na Kore Rozen Slane Favorit 430 g (973,26 din/kg).

Gde kupiti Kore Rozen Slane Favorit 430 g po najnižoj ceni?

Kore Rozen Slane Favorit 430 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 418,50 din.

Gde kupiti Kore Za Pitu Debele Sremske Sweet Days 500 g po najnižoj ceni?

Kore Za Pitu Debele Sremske Sweet Days 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 109,99 din.