MojaKorpa

Hrana Za Mačke Felix Meso 3 kg vs Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Hrana Za Mačke Felix Meso 3 kg je povoljnija opcija za 50% po jedinici mere (495,00 din/kg) u odnosu na Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g (999,88 din/kg).

Hrana Za Mačke Felix Meso 3 kg

FELIX

Hrana Za Mačke Felix Meso 3 kg
Najjeftinije: 1.499,99 dinu IDEA

495,00 din/kg

Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g

MARS PET

Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g
Najjeftinije: 84,99 dinu Super Vero

999,88 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketHrana Za Mačke Felix Meso 3 kgMars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 gRazlika
IDEA
1.499,99 din
89,99 dinjeftinije
Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g jeftiniji za 1.410,00 din
Super Vero
—
84,99 din
—
dm
—
89,00 din
—
Univerexport
—
89,99 din
—
Gomex
—
89,99 din
—
Aman
—
101,99 din
—
Aroma
—
105,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Hrana Za Mačke Felix Meso 3 kg ili Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g?

Hrana Za Mačke Felix Meso 3 kg je povoljnija opcija za 50% po jedinici mere (495,00 din/kg) u odnosu na Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g (999,88 din/kg).

Gde kupiti Hrana Za Mačke Felix Meso 3 kg po najnižoj ceni?

Hrana Za Mačke Felix Meso 3 kg je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 1.499,99 din.

Gde kupiti Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g po najnižoj ceni?

Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 84,99 din.