MojaKorpa

Fin Carré Čokolada Sa Punjenjem 100 g vs Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Fin Carré Čokolada Sa Punjenjem 100 g je povoljnija opcija za 19% po jedinici mere (1.424,90 din/kg) u odnosu na Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g (1.769,95 din/kg).

Fin Carré Čokolada Sa Punjenjem 100 g

Fin Carré

Fin Carré Čokolada Sa Punjenjem 100 g
Najjeftinije: 142,49 dinu Lidl

1.424,90 din/kg

Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g

Pionir

Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g
Najjeftinije: 353,99 dinu Super Vero

1.769,95 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketFin Carré Čokolada Sa Punjenjem 100 gCokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 gRazlika
Lidl
142,49 din
——
Super Vero
—
353,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
359,99 din
—
Aroma
—
369,99 din
—
IDEA
—
379,99 din
—
Maxi
—
388,99 din
—
Aman
—
399,99 din
—
Univerexport
—
422,00 din
—
Gomex
—
429,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Fin Carré Čokolada Sa Punjenjem 100 g ili Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g?

Fin Carré Čokolada Sa Punjenjem 100 g je povoljnija opcija za 19% po jedinici mere (1.424,90 din/kg) u odnosu na Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g (1.769,95 din/kg).

Gde kupiti Fin Carré Čokolada Sa Punjenjem 100 g po najnižoj ceni?

Fin Carré Čokolada Sa Punjenjem 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 142,49 din.

Gde kupiti Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g po najnižoj ceni?

Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 353,99 din.