MojaKorpa

Fino Kese Za Smecereciklirane 35 L vs Kese Za Smeće Easy Pack Green Life Fino 35 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Kese Za Smeće Easy Pack Green Life Fino 35 L je povoljnija opcija za 8% po jedinici mere (6,29 din/L) u odnosu na Fino Kese Za Smecereciklirane 35 L (6,86 din/L).

Fino Kese Za Smecereciklirane 35 L

FINO

Fino Kese Za Smecereciklirane 35 L
Najjeftinije: 239,99 dinu Lilly

6,86 din/L

Kese Za Smeće Easy Pack Green Life Fino 35 L

FINO

Kese Za Smeće Easy Pack Green Life Fino 35 L
Najjeftinije: 219,99 dinu IDEA

6,29 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketFino Kese Za Smecereciklirane 35 LKese Za Smeće Easy Pack Green Life Fino 35 LRazlika
Lilly
239,99 din
——
IDEA
279,99 din
219,99 dinjeftinije
Kese Za Smeće Easy Pack Green Life Fino 35 L jeftiniji za 60,00 din
dm
—
239,00 din
—
Super Vero
—
256,99 din
—
Aman
—
259,99 din
—
Univerexport
—
305,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Fino Kese Za Smecereciklirane 35 L ili Kese Za Smeće Easy Pack Green Life Fino 35 L?

Kese Za Smeće Easy Pack Green Life Fino 35 L je povoljnija opcija za 8% po jedinici mere (6,29 din/L) u odnosu na Fino Kese Za Smecereciklirane 35 L (6,86 din/L).

Gde kupiti Fino Kese Za Smecereciklirane 35 L po najnižoj ceni?

Fino Kese Za Smecereciklirane 35 L je trenutno najjeftiniji/a u Lilly za 239,99 din.

Gde kupiti Kese Za Smeće Easy Pack Green Life Fino 35 L po najnižoj ceni?

Kese Za Smeće Easy Pack Green Life Fino 35 L je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 219,99 din.