MojaKorpa

Rukavice Fino Univerzalne M vs Folija Aluminijumska Fino 10m

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Folija Aluminijumska Fino 10m ima nižu osnovnu cenu za 70,99 din (najjeftinije u dm za 199,00 din).

Rukavice Fino Univerzalne M

FINO

Rukavice Fino Univerzalne M
Najjeftinije: 269,99 dinu IDEA
Folija Aluminijumska Fino 10m

FINO

Folija Aluminijumska Fino 10m
Najjeftinije: 199,00 dinu dm

Poređenje cena po marketima

MarketRukavice Fino Univerzalne MFolija Aluminijumska Fino 10mRazlika
IDEA
269,99 din
199,99 dinjeftinije
Folija Aluminijumska Fino 10m jeftiniji za 70,00 din
dm
—
199,00 din
—
Super Vero
—
229,99 din
—
Univerexport
—
239,99 din
—
Aman
—
264,99 din
—
Lilly
—
265,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Rukavice Fino Univerzalne M ili Folija Aluminijumska Fino 10m?

Folija Aluminijumska Fino 10m ima nižu osnovnu cenu za 70,99 din (najjeftinije u dm za 199,00 din).

Gde kupiti Rukavice Fino Univerzalne M po najnižoj ceni?

Rukavice Fino Univerzalne M je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 269,99 din.

Gde kupiti Folija Aluminijumska Fino 10m po najnižoj ceni?

Folija Aluminijumska Fino 10m je trenutno najjeftiniji/a u dm za 199,00 din.