MojaKorpa

Hrana Za Mačke Granule Piletina Friskies 300 g vs Hrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Hrana Za Mačke Granule Piletina Friskies 300 g je povoljnija opcija za 24% po jedinici mere (532,77 din/kg) u odnosu na Hrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 g (699,90 din/kg).

Hrana Za Mačke Granule Piletina Friskies 300 g

FRISKIES

Hrana Za Mačke Granule Piletina Friskies 300 g
Najjeftinije: 159,99 dinu IDEA

532,77 din/kg

Hrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 g

PEDIGREE

Hrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 g
Najjeftinije: 69,99 dinu IDEA

699,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketHrana Za Mačke Granule Piletina Friskies 300 gHrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 gRazlika
IDEA
159,99 din
69,99 dinjeftinije
Hrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 g jeftiniji za 90,00 din
dm
179,00 din
89,00 dinjeftinije
Hrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 g jeftiniji za 90,00 din
Super Vero
189,99 din
69,99 dinjeftinije
Hrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 g jeftiniji za 120,00 din
Univerexport
220,23 din
96,49 dinjeftinije
Hrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 g jeftiniji za 123,74 din
Aroma
259,69 din
89,99 dinjeftinije
Hrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 g jeftiniji za 169,70 din

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Hrana Za Mačke Granule Piletina Friskies 300 g ili Hrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 g?

Hrana Za Mačke Granule Piletina Friskies 300 g je povoljnija opcija za 24% po jedinici mere (532,77 din/kg) u odnosu na Hrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 g (699,90 din/kg).

Gde kupiti Hrana Za Mačke Granule Piletina Friskies 300 g po najnižoj ceni?

Hrana Za Mačke Granule Piletina Friskies 300 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 159,99 din.

Gde kupiti Hrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 g po najnižoj ceni?

Hrana Za Pse Adult Piletina I Povrće Pedigree 100 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 69,99 din.