MojaKorpa

Froneri Sladoled Nestle Aloma Biscuit Mosaico 900 ml vs Frikom Sladoled Kapri Frik Om 60 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Frikom Sladoled Kapri Frik Om 60 g ima nižu osnovnu cenu za 381,19 din (najjeftinije u Lidl za 89,99 din).

Froneri Sladoled Nestle Aloma Biscuit Mosaico 900 ml

FRONERI SLADOLEDI

Froneri Sladoled Nestle Aloma Biscuit Mosaico 900 ml
Najjeftinije: 471,18 dinu Gomex

523,53 din/L

Frikom Sladoled Kapri Frik Om 60 g

FRIKOM

Frikom Sladoled Kapri Frik Om 60 g
Najjeftinije: 89,99 dinu Lidl

1.285,57 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketFroneri Sladoled Nestle Aloma Biscuit Mosaico 900 mlFrikom Sladoled Kapri Frik Om 60 gRazlika
Gomex
471,18 din
92,69 dinjeftinije
Frikom Sladoled Kapri Frik Om 60 g jeftiniji za 378,49 din
Lidl
—
89,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
89,99 din
—
Aroma
—
99,99 din
—
IDEA
—
99,99 din
—
Super Vero
—
99,99 din
—
Aman
—
100,00 din
—
Univerexport
—
100,00 din
—
Maxi
—
103,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Froneri Sladoled Nestle Aloma Biscuit Mosaico 900 ml ili Frikom Sladoled Kapri Frik Om 60 g?

Frikom Sladoled Kapri Frik Om 60 g ima nižu osnovnu cenu za 381,19 din (najjeftinije u Lidl za 89,99 din).

Gde kupiti Froneri Sladoled Nestle Aloma Biscuit Mosaico 900 ml po najnižoj ceni?

Froneri Sladoled Nestle Aloma Biscuit Mosaico 900 ml je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 471,18 din.

Gde kupiti Frikom Sladoled Kapri Frik Om 60 g po najnižoj ceni?

Frikom Sladoled Kapri Frik Om 60 g je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 89,99 din.