MojaKorpa

Sir Sjenicki Elko-Mlek 500 g vs Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Sir Sjenicki Elko-Mlek 500 g je povoljnija opcija za 25% po jedinici mere (929,98 din/kg) u odnosu na Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g (1.239,96 din/kg).

Sir Sjenicki Elko-Mlek 500 g

FRONTEGA GROUP

Sir Sjenicki Elko-Mlek 500 g
Najjeftinije: 464,99 dinu Cash&Carry Plus

929,98 din/kg

Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g

MLEKOPRODUKT

Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g
Najjeftinije: 309,99 dinu Cash&Carry Plus

1.239,96 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSir Sjenicki Elko-Mlek 500 gBiser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 gRazlika
Cash&Carry Plus
464,99 din
309,99 dinjeftinije
Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g jeftiniji za 155,00 din
Maxi
—
449,99 din
—
Gomex
—
449,99 din
—
Aman
—
529,99 din
—
Super Vero
—
544,99 din
—
Univerexport
—
549,99 din
—
IDEA
—
549,99 din
—
Aroma
—
569,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sir Sjenicki Elko-Mlek 500 g ili Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g?

Sir Sjenicki Elko-Mlek 500 g je povoljnija opcija za 25% po jedinici mere (929,98 din/kg) u odnosu na Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g (1.239,96 din/kg).

Gde kupiti Sir Sjenicki Elko-Mlek 500 g po najnižoj ceni?

Sir Sjenicki Elko-Mlek 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 464,99 din.

Gde kupiti Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g po najnižoj ceni?

Biser Sir Karavan Trapist Mlekoprodukt 250 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 309,99 din.