MojaKorpa

Garnier Micelarna Voda Vitamin C 400 ml vs Garnier Micelarna Voda Skinnat Aloe Hyaluron 400 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Oba proizvoda imaju identičnu cenu po jedinici mere (1.199,98 din/L).

Garnier Micelarna Voda Vitamin C 400 ml

Garnier

Garnier Micelarna Voda Vitamin C 400 ml
Najjeftinije: 479,99 dinu IDEA

1.199,98 din/L

Garnier Micelarna Voda Skinnat Aloe Hyaluron 400 ml

GARNIER

Garnier Micelarna Voda Skinnat Aloe Hyaluron 400 ml
Najjeftinije: 479,99 dinu IDEA

1.199,98 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketGarnier Micelarna Voda Vitamin C 400 mlGarnier Micelarna Voda Skinnat Aloe Hyaluron 400 mlRazlika
IDEA
479,99 din
479,99 din
Ista cena
Cash&Carry Plus
519,99 din
——
Super Vero
689,99 din
689,99 din
Ista cena
dm
699,00 din
699,00 din
Ista cena
Lilly
699,99 din
699,99 din
Ista cena
Maxi
739,99 din
739,99 din
Ista cena
Univerexport
—
529,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Garnier Micelarna Voda Vitamin C 400 ml ili Garnier Micelarna Voda Skinnat Aloe Hyaluron 400 ml?

Oba proizvoda imaju identičnu cenu po jedinici mere (1.199,98 din/L).

Gde kupiti Garnier Micelarna Voda Vitamin C 400 ml po najnižoj ceni?

Garnier Micelarna Voda Vitamin C 400 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 479,99 din.

Gde kupiti Garnier Micelarna Voda Skinnat Aloe Hyaluron 400 ml po najnižoj ceni?

Garnier Micelarna Voda Skinnat Aloe Hyaluron 400 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 479,99 din.