MojaKorpa

Vafel Proizvod Punjen Čokoladom Gecchele 290 g vs Napolitanke Čokoladne Noisette Loacker 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vafel Proizvod Punjen Čokoladom Gecchele 290 g je povoljnija opcija za 60% po jedinici mere (1.566,63 din/kg) u odnosu na Napolitanke Čokoladne Noisette Loacker 100 g (3.959,90 din/kg).

Vafel Proizvod Punjen Čokoladom Gecchele 290 g

GECCHELE

Vafel Proizvod Punjen Čokoladom Gecchele 290 g
Najjeftinije: 469,99 dinu Univerexport

1.566,63 din/kg

Napolitanke Čokoladne Noisette Loacker 100 g

LOACKER

Napolitanke Čokoladne Noisette Loacker 100 g
Najjeftinije: 395,99 dinu Univerexport

3.959,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketVafel Proizvod Punjen Čokoladom Gecchele 290 gNapolitanke Čokoladne Noisette Loacker 100 gRazlika
Univerexport
469,99 din
395,99 dinjeftinije
Napolitanke Čokoladne Noisette Loacker 100 g jeftiniji za 74,00 din
Aroma
—
399,99 din
—
Maxi
—
399,99 din
—
IDEA
—
399,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Vafel Proizvod Punjen Čokoladom Gecchele 290 g ili Napolitanke Čokoladne Noisette Loacker 100 g?

Vafel Proizvod Punjen Čokoladom Gecchele 290 g je povoljnija opcija za 60% po jedinici mere (1.566,63 din/kg) u odnosu na Napolitanke Čokoladne Noisette Loacker 100 g (3.959,90 din/kg).

Gde kupiti Vafel Proizvod Punjen Čokoladom Gecchele 290 g po najnižoj ceni?

Vafel Proizvod Punjen Čokoladom Gecchele 290 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 469,99 din.

Gde kupiti Napolitanke Čokoladne Noisette Loacker 100 g po najnižoj ceni?

Napolitanke Čokoladne Noisette Loacker 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 395,99 din.