MojaKorpa

Gelatelli Sladoled Štapic Malina 110 ml vs Frikom Sladoled Chocolate Obsession King 110 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Gelatelli Sladoled Štapic Malina 110 ml je povoljnija opcija za 50% po jedinici mere (1.090,82 din/L) u odnosu na Frikom Sladoled Chocolate Obsession King 110 ml (2.199,90 din/L).

Gelatelli Sladoled Štapic Malina 110 ml

Gelatelli

Gelatelli Sladoled Štapic Malina 110 ml
Najjeftinije: 119,99 dinu Lidl

1.090,82 din/L

Frikom Sladoled Chocolate Obsession King 110 ml

FRIKOM

Frikom Sladoled Chocolate Obsession King 110 ml
Najjeftinije: 219,99 dinu Cash&Carry Plus

2.199,90 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketGelatelli Sladoled Štapic Malina 110 mlFrikom Sladoled Chocolate Obsession King 110 mlRazlika
Lidl
119,99 din
——
Cash&Carry Plus
—
219,99 din
—
Gomex
—
230,39 din
—
Aroma
—
249,99 din
—
IDEA
—
249,99 din
—
Super Vero
—
249,99 din
—
Aman
—
250,00 din
—
Univerexport
—
250,00 din
—
Maxi
—
254,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Gelatelli Sladoled Štapic Malina 110 ml ili Frikom Sladoled Chocolate Obsession King 110 ml?

Gelatelli Sladoled Štapic Malina 110 ml je povoljnija opcija za 50% po jedinici mere (1.090,82 din/L) u odnosu na Frikom Sladoled Chocolate Obsession King 110 ml (2.199,90 din/L).

Gde kupiti Gelatelli Sladoled Štapic Malina 110 ml po najnižoj ceni?

Gelatelli Sladoled Štapic Malina 110 ml je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 119,99 din.

Gde kupiti Frikom Sladoled Chocolate Obsession King 110 ml po najnižoj ceni?

Frikom Sladoled Chocolate Obsession King 110 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 219,99 din.