MojaKorpa

Gillette Brijač Skinguard Dispo vs Nivea Maramice Vlazne Baby Water Care

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Nivea Maramice Vlazne Baby Water Care ima nižu osnovnu cenu za 640,01 din (najjeftinije u Maxi za 159,99 din).

Gillette Brijač Skinguard Dispo

GILLETTE

Gillette Brijač Skinguard Dispo
Najjeftinije: 800,00 dinu IDEA
Nivea Maramice Vlazne Baby Water Care

NIVEA

Nivea Maramice Vlazne Baby Water Care
Najjeftinije: 159,99 dinu Maxi

Poređenje cena po marketima

MarketGillette Brijač Skinguard DispoNivea Maramice Vlazne Baby Water CareRazlika
IDEA
800,00 din
199,99 dinjeftinije
Nivea Maramice Vlazne Baby Water Care jeftiniji za 600,01 din
Maxi
159,99 din
Univerexport
199,99 din
Aman
229,99 din
Veropoulos
229,99 din
DIS
249,99 din
Aroma
267,80 din
Gomex
267,90 din
Cash&Carry Plus
444,99 din

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Gillette Brijač Skinguard Dispo ili Nivea Maramice Vlazne Baby Water Care?

Nivea Maramice Vlazne Baby Water Care ima nižu osnovnu cenu za 640,01 din (najjeftinije u Maxi za 159,99 din).

Gde kupiti Gillette Brijač Skinguard Dispo po najnižoj ceni?

Gillette Brijač Skinguard Dispo je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 800,00 din.

Gde kupiti Nivea Maramice Vlazne Baby Water Care po najnižoj ceni?

Nivea Maramice Vlazne Baby Water Care je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 159,99 din.