MojaKorpa

Kafa Insta Grand 3in1 Strong 14 g vs Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g je povoljnija opcija za 18% po jedinici mere (1.999,95 din/kg) u odnosu na Kafa Insta Grand 3in1 Strong 14 g (2.427,86 din/kg).

Kafa Insta Grand 3in1 Strong 14 g

GRANDKAFA

Kafa Insta Grand 3in1 Strong 14 g
Najjeftinije: 33,99 dinu Gomex

2.427,86 din/kg

Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g

DONCAFE

Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g
Najjeftinije: 399,99 dinu Cash&Carry Plus

1.999,95 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKafa Insta Grand 3in1 Strong 14 gDoncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 gRazlika
Gomex
33,99 din
——
Cash&Carry Plus
—
399,99 din
—
Lidl
—
449,99 din
—
Aman
—
469,99 din
—
Super Vero
—
469,99 din
—
Univerexport
—
479,99 din
—
Maxi
—
488,99 din
—
IDEA
—
499,99 din
—
Aroma
—
514,90 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Kafa Insta Grand 3in1 Strong 14 g ili Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g?

Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g je povoljnija opcija za 18% po jedinici mere (1.999,95 din/kg) u odnosu na Kafa Insta Grand 3in1 Strong 14 g (2.427,86 din/kg).

Gde kupiti Kafa Insta Grand 3in1 Strong 14 g po najnižoj ceni?

Kafa Insta Grand 3in1 Strong 14 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 33,99 din.

Gde kupiti Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g po najnižoj ceni?

Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 399,99 din.