MojaKorpa

Guinness Pivo Tamno Limenka 440 ml vs Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml je povoljnija opcija za 52% po jedinici mere (324,21 din/L) u odnosu na Guinness Pivo Tamno Limenka 440 ml (681,80 din/L).

Guinness Pivo Tamno Limenka 440 ml

GUINNESS

Guinness Pivo Tamno Limenka 440 ml
Najjeftinije: 299,99 dinu Aman

681,80 din/L

Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml

CARLSBERG

Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml
Najjeftinije: 106,99 dinu Cash&Carry Plus

324,21 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketGuinness Pivo Tamno Limenka 440 mlCarlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 mlRazlika
Aman
299,99 din
129,99 dinjeftinije
Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml jeftiniji za 170,00 din
Aroma
319,99 din
139,99 dinjeftinije
Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml jeftiniji za 180,00 din
Cash&Carry Plus
—
106,99 din
—
Lidl
—
120,99 din
—
Maxi
—
126,99 din
—
Gomex
—
129,99 din
—
Super Vero
—
129,99 din
—
IDEA
—
139,99 din
—
Univerexport
—
145,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Guinness Pivo Tamno Limenka 440 ml ili Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml?

Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml je povoljnija opcija za 52% po jedinici mere (324,21 din/L) u odnosu na Guinness Pivo Tamno Limenka 440 ml (681,80 din/L).

Gde kupiti Guinness Pivo Tamno Limenka 440 ml po najnižoj ceni?

Guinness Pivo Tamno Limenka 440 ml je trenutno najjeftiniji/a u Aman za 299,99 din.

Gde kupiti Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml po najnižoj ceni?

Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 106,99 din.