MojaKorpa

Roler Happy Swing Kakao 150 g vs Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g je povoljnija opcija za 0% po jedinici mere (999,91 din/kg) u odnosu na Roler Happy Swing Kakao 150 g (999,93 din/kg).

Roler Happy Swing Kakao 150 g

HAPPY SWING

Roler Happy Swing Kakao 150 g
Najjeftinije: 149,99 dinu Aroma

999,93 din/kg

Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g

CHIPITA MARBO

Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g
Najjeftinije: 109,99 dinu Lidl

999,91 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketRoler Happy Swing Kakao 150 gChipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 gRazlika
Aroma
149,99 dinjeftinije
179,99 din
Roler Happy Swing Kakao 150 g jeftiniji za 30,00 din
Lidl
—
109,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
124,99 din
—
Maxi
—
143,99 din
—
Super Vero
—
144,99 din
—
IDEA
—
159,99 din
—
Aman
—
169,99 din
—
Univerexport
—
181,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Roler Happy Swing Kakao 150 g ili Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g?

Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g je povoljnija opcija za 0% po jedinici mere (999,91 din/kg) u odnosu na Roler Happy Swing Kakao 150 g (999,93 din/kg).

Gde kupiti Roler Happy Swing Kakao 150 g po najnižoj ceni?

Roler Happy Swing Kakao 150 g je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 149,99 din.

Gde kupiti Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g po najnižoj ceni?

Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 109,99 din.