MojaKorpa

Kafa Espresso Softpak Hausbran 200 g vs Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g je povoljnija opcija za 57% po jedinici mere (1.999,95 din/kg) u odnosu na Kafa Espresso Softpak Hausbran 200 g (4.699,95 din/kg).

Kafa Espresso Softpak Hausbran 200 g

HAUSBRANDT

Kafa Espresso Softpak Hausbran 200 g
Najjeftinije: 939,99 dinu IDEA

4.699,95 din/kg

Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g

DONCAFE

Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g
Najjeftinije: 399,99 dinu Cash&Carry Plus

1.999,95 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKafa Espresso Softpak Hausbran 200 gDoncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 gRazlika
IDEA
939,99 din
499,99 dinjeftinije
Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g jeftiniji za 440,00 din
Univerexport
949,99 din
479,99 dinjeftinije
Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g jeftiniji za 470,00 din
Cash&Carry Plus
—
399,99 din
—
Lidl
—
449,99 din
—
Aman
—
469,99 din
—
Super Vero
—
469,99 din
—
Maxi
—
488,99 din
—
Aroma
—
514,90 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Kafa Espresso Softpak Hausbran 200 g ili Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g?

Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g je povoljnija opcija za 57% po jedinici mere (1.999,95 din/kg) u odnosu na Kafa Espresso Softpak Hausbran 200 g (4.699,95 din/kg).

Gde kupiti Kafa Espresso Softpak Hausbran 200 g po najnižoj ceni?

Kafa Espresso Softpak Hausbran 200 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 939,99 din.

Gde kupiti Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g po najnižoj ceni?

Doncafe Kafa Moment Strauss Adriatic 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 399,99 din.