MojaKorpa

Heineken Pivo Svetlo Magnum 1,5 L vs Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml je povoljnija opcija za 78% po jedinici mere (149,98 din/L) u odnosu na Heineken Pivo Svetlo Magnum 1,5 L (666,66 din/L).

Heineken Pivo Svetlo Magnum 1,5 L

HEINEKEN

Heineken Pivo Svetlo Magnum 1,5 L
Najjeftinije: 999,99 dinu Aroma

666,66 din/L

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml

CARLSBERG

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml
Najjeftinije: 74,99 dinu Cash&Carry Plus

149,98 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketHeineken Pivo Svetlo Magnum 1,5 LCarlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 mlRazlika
Aroma
999,99 din
99,99 dinjeftinije
Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml jeftiniji za 900,00 din
Cash&Carry Plus
—
74,99 din
—
Super Vero
—
96,99 din
—
Univerexport
—
97,99 din
—
Gomex
—
99,99 din
—
IDEA
—
99,99 din
—
Maxi
—
100,99 din
—
Aman
—
109,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Heineken Pivo Svetlo Magnum 1,5 L ili Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml?

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml je povoljnija opcija za 78% po jedinici mere (149,98 din/L) u odnosu na Heineken Pivo Svetlo Magnum 1,5 L (666,66 din/L).

Gde kupiti Heineken Pivo Svetlo Magnum 1,5 L po najnižoj ceni?

Heineken Pivo Svetlo Magnum 1,5 L je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 999,99 din.

Gde kupiti Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml po najnižoj ceni?

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 74,99 din.