MojaKorpa

Protein Bar Cokolada Inprotein 40 g vs Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g je povoljnija opcija za 64% po jedinici mere (1.299,90 din/kg) u odnosu na Protein Bar Cokolada Inprotein 40 g (3.625,00 din/kg).

Protein Bar Cokolada Inprotein 40 g

Inprotein

Protein Bar Cokolada Inprotein 40 g
Najjeftinije: 145,00 dinu dm

3.625,00 din/kg

Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g

SCHOGETTEN

Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g
Najjeftinije: 129,99 dinu Cash&Carry Plus

1.299,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketProtein Bar Cokolada Inprotein 40 gCokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 gRazlika
dm
145,00 din
——
Maxi
148,99 dinjeftinije
179,99 din
Protein Bar Cokolada Inprotein 40 g jeftiniji za 31,00 din
Lilly
169,99 din
——
Cash&Carry Plus
—
129,99 din
—
Aman
—
149,99 din
—
Lidl
—
184,99 din
—
Univerexport
—
199,99 din
—
Gomex
—
199,99 din
—
IDEA
—
199,99 din
—
Super Vero
—
229,99 din
—
Aroma
—
349,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Protein Bar Cokolada Inprotein 40 g ili Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g?

Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g je povoljnija opcija za 64% po jedinici mere (1.299,90 din/kg) u odnosu na Protein Bar Cokolada Inprotein 40 g (3.625,00 din/kg).

Gde kupiti Protein Bar Cokolada Inprotein 40 g po najnižoj ceni?

Protein Bar Cokolada Inprotein 40 g je trenutno najjeftiniji/a u dm za 145,00 din.

Gde kupiti Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g po najnižoj ceni?

Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 129,99 din.