MojaKorpa

Pivo Jelen Can Apatin 500 ml vs Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml je povoljnija opcija za 12% po jedinici mere (149,98 din/L) u odnosu na Pivo Jelen Can Apatin 500 ml (169,98 din/L).

Pivo Jelen Can Apatin 500 ml

JELEN

Pivo Jelen Can Apatin 500 ml
Najjeftinije: 84,99 dinu IDEA

169,98 din/L

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml

CARLSBERG

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml
Najjeftinije: 74,99 dinu Cash&Carry Plus

149,98 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketPivo Jelen Can Apatin 500 mlCarlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 mlRazlika
IDEA
84,99 dinjeftinije
99,99 din
Pivo Jelen Can Apatin 500 ml jeftiniji za 15,00 din
Cash&Carry Plus
—
74,99 din
—
Super Vero
—
96,99 din
—
Univerexport
—
97,99 din
—
Aroma
—
99,99 din
—
Gomex
—
99,99 din
—
Maxi
—
100,99 din
—
Aman
—
109,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Pivo Jelen Can Apatin 500 ml ili Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml?

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml je povoljnija opcija za 12% po jedinici mere (149,98 din/L) u odnosu na Pivo Jelen Can Apatin 500 ml (169,98 din/L).

Gde kupiti Pivo Jelen Can Apatin 500 ml po najnižoj ceni?

Pivo Jelen Can Apatin 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 84,99 din.

Gde kupiti Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml po najnižoj ceni?

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 74,99 din.