MojaKorpa

Čokolada Kandit Uskrs Vrećica 290 g vs Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Čokolada Kandit Uskrs Vrećica 290 g je povoljnija opcija za 3% po jedinici mere (1.721,52 din/kg) u odnosu na Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g (1.769,95 din/kg).

Čokolada Kandit Uskrs Vrećica 290 g

KANDIT

Čokolada Kandit Uskrs Vrećica 290 g
Najjeftinije: 499,24 dinu Gomex

1.721,52 din/kg

Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g

Pionir

Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g
Najjeftinije: 353,99 dinu Super Vero

1.769,95 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketČokolada Kandit Uskrs Vrećica 290 gCokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 gRazlika
Gomex
499,24 din
429,99 dinjeftinije
Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g jeftiniji za 69,25 din
Super Vero
—
353,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
359,99 din
—
Aroma
—
369,99 din
—
IDEA
—
379,99 din
—
Maxi
—
388,99 din
—
Aman
—
399,99 din
—
Univerexport
—
422,00 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Čokolada Kandit Uskrs Vrećica 290 g ili Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g?

Čokolada Kandit Uskrs Vrećica 290 g je povoljnija opcija za 3% po jedinici mere (1.721,52 din/kg) u odnosu na Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g (1.769,95 din/kg).

Gde kupiti Čokolada Kandit Uskrs Vrećica 290 g po najnižoj ceni?

Čokolada Kandit Uskrs Vrećica 290 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 499,24 din.

Gde kupiti Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g po najnižoj ceni?

Cokolada Za Jelo I Kuvanje Pionir 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 353,99 din.