MojaKorpa

Kotanyi Začin Mešavina Za Tzatziki 25 g vs Kotanyi Peršun Sušeni 7 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Kotanyi Začin Mešavina Za Tzatziki 25 g je povoljnija opcija za 64% po jedinici mere (5.199,60 din/kg) u odnosu na Kotanyi Peršun Sušeni 7 g (14.430,29 din/kg).

Kotanyi Začin Mešavina Za Tzatziki 25 g

KOTANYI

Kotanyi Začin Mešavina Za Tzatziki 25 g
Najjeftinije: 129,99 dinu Super Vero

5.199,60 din/kg

Kotanyi Peršun Sušeni 7 g

KOTANYI

Kotanyi Peršun Sušeni 7 g
Najjeftinije: 101,01 dinu IDEA

14.430,29 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKotanyi Začin Mešavina Za Tzatziki 25 gKotanyi Peršun Sušeni 7 gRazlika
Super Vero
129,99 din
101,99 dinjeftinije
Kotanyi Peršun Sušeni 7 g jeftiniji za 28,00 din
IDEA
—
101,01 din
—
Maxi
—
109,99 din
—
Gomex
—
109,99 din
—
Univerexport
—
112,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
114,99 din
—
Aroma
—
119,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Kotanyi Začin Mešavina Za Tzatziki 25 g ili Kotanyi Peršun Sušeni 7 g?

Kotanyi Začin Mešavina Za Tzatziki 25 g je povoljnija opcija za 64% po jedinici mere (5.199,60 din/kg) u odnosu na Kotanyi Peršun Sušeni 7 g (14.430,29 din/kg).

Gde kupiti Kotanyi Začin Mešavina Za Tzatziki 25 g po najnižoj ceni?

Kotanyi Začin Mešavina Za Tzatziki 25 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 129,99 din.

Gde kupiti Kotanyi Peršun Sušeni 7 g po najnižoj ceni?

Kotanyi Peršun Sušeni 7 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 101,01 din.