MojaKorpa

Vino Belo Rizling Kozarak 750 ml vs Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vino Belo Rizling Kozarak 750 ml je povoljnija opcija za 54% po jedinici mere (695,99 din/L) u odnosu na Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml (1.519,99 din/L).

Vino Belo Rizling Kozarak 750 ml

KOZARAK

Vino Belo Rizling Kozarak 750 ml
Najjeftinije: 521,99 dinu Univerexport

695,99 din/L

Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml

VIN_ALEK

Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml
Najjeftinije: 1.139,99 dinu Cash&Carry Plus

1.519,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVino Belo Rizling Kozarak 750 mlVino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 mlRazlika
Univerexport
521,99 dinjeftinije
1.299,00 din
Vino Belo Rizling Kozarak 750 ml jeftiniji za 777,01 din
Cash&Carry Plus
—
1.139,99 din
—
Super Vero
—
1.259,99 din
—
Aman
—
1.349,99 din
—
IDEA
—
1.399,99 din
—
Maxi
—
1.403,00 din
—
Aroma
—
1.699,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Vino Belo Rizling Kozarak 750 ml ili Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml?

Vino Belo Rizling Kozarak 750 ml je povoljnija opcija za 54% po jedinici mere (695,99 din/L) u odnosu na Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml (1.519,99 din/L).

Gde kupiti Vino Belo Rizling Kozarak 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Belo Rizling Kozarak 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 521,99 din.

Gde kupiti Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Belo Žuti Cvet Tamjanika Aleksić 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 1.139,99 din.