MojaKorpa

Nudle Nissin Soba Yakitori Piletina 110 g vs Maggi Noodle U Casi Sos Piletina Sa Susamom 75 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Nudle Nissin Soba Yakitori Piletina 110 g je povoljnija opcija za 57% po jedinici mere (1.272,64 din/kg) u odnosu na Maggi Noodle U Casi Sos Piletina Sa Susamom 75 g (2.933,24 din/kg).

Nudle Nissin Soba Yakitori Piletina 110 g

KOZMETIK PLUS

Nudle Nissin Soba Yakitori Piletina 110 g
Najjeftinije: 139,99 dinu Cash&Carry Plus

1.272,64 din/kg

Maggi Noodle U Casi Sos Piletina Sa Susamom 75 g

NESTLE ADRIATIC S

Maggi Noodle U Casi Sos Piletina Sa Susamom 75 g
Najjeftinije: 219,99 dinu Univerexport

2.933,24 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketNudle Nissin Soba Yakitori Piletina 110 gMaggi Noodle U Casi Sos Piletina Sa Susamom 75 gRazlika
Cash&Carry Plus
139,99 dinjeftinije
239,99 din
Nudle Nissin Soba Yakitori Piletina 110 g jeftiniji za 100,00 din
Univerexport
—
219,99 din
—
Super Vero
—
289,99 din
—
Maxi
—
307,99 din
—
IDEA
—
309,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Nudle Nissin Soba Yakitori Piletina 110 g ili Maggi Noodle U Casi Sos Piletina Sa Susamom 75 g?

Nudle Nissin Soba Yakitori Piletina 110 g je povoljnija opcija za 57% po jedinici mere (1.272,64 din/kg) u odnosu na Maggi Noodle U Casi Sos Piletina Sa Susamom 75 g (2.933,24 din/kg).

Gde kupiti Nudle Nissin Soba Yakitori Piletina 110 g po najnižoj ceni?

Nudle Nissin Soba Yakitori Piletina 110 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 139,99 din.

Gde kupiti Maggi Noodle U Casi Sos Piletina Sa Susamom 75 g po najnižoj ceni?

Maggi Noodle U Casi Sos Piletina Sa Susamom 75 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 219,99 din.