MojaKorpa

Tekila La Chica Gold 700 ml vs Vodka V Gold Drink 1 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vodka V Gold Drink 1 L je povoljnija opcija za 72% po jedinici mere (799,99 din/L) u odnosu na Tekila La Chica Gold 700 ml (2.855,71 din/L).

Tekila La Chica Gold 700 ml

LA CHICA

Tekila La Chica Gold 700 ml
Najjeftinije: 1.999,00 dinu Univerexport

2.855,71 din/L

Vodka V Gold Drink 1 L

S.ZDANJE

Vodka V Gold Drink 1 L
Najjeftinije: 799,99 dinu Cash&Carry Plus

799,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketTekila La Chica Gold 700 mlVodka V Gold Drink 1 LRazlika
Univerexport
1.999,00 din
899,99 dinjeftinije
Vodka V Gold Drink 1 L jeftiniji za 1.099,01 din
Cash&Carry Plus
—
799,99 din
—
Gomex
—
874,99 din
—
Super Vero
—
929,99 din
—
Aman
—
979,99 din
—
Maxi
—
1.015,00 din
—
Aroma
—
1.099,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Tekila La Chica Gold 700 ml ili Vodka V Gold Drink 1 L?

Vodka V Gold Drink 1 L je povoljnija opcija za 72% po jedinici mere (799,99 din/L) u odnosu na Tekila La Chica Gold 700 ml (2.855,71 din/L).

Gde kupiti Tekila La Chica Gold 700 ml po najnižoj ceni?

Tekila La Chica Gold 700 ml je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 1.999,00 din.

Gde kupiti Vodka V Gold Drink 1 L po najnižoj ceni?

Vodka V Gold Drink 1 L je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 799,99 din.