MojaKorpa

Lav Pivo Premium 3 1 Gratis Limenka 500 ml vs Pivo Tamno Paulaner Salvator Nb 330 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Pivo Tamno Paulaner Salvator Nb 330 ml je povoljnija opcija za 19% po jedinici mere (454,47 din/L) u odnosu na Lav Pivo Premium 3 1 Gratis Limenka 500 ml (559,98 din/L).

Lav Pivo Premium 3 1 Gratis Limenka 500 ml

LAV

Lav Pivo Premium 3 1 Gratis Limenka 500 ml
Najjeftinije: 279,99 dinu IDEA

559,98 din/L

Pivo Tamno Paulaner Salvator Nb 330 ml

PAULANER

Pivo Tamno Paulaner Salvator Nb 330 ml
Najjeftinije: 149,99 dinu IDEA

454,47 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketLav Pivo Premium 3 1 Gratis Limenka 500 mlPivo Tamno Paulaner Salvator Nb 330 mlRazlika
IDEA
279,99 din
149,99 dinjeftinije
Pivo Tamno Paulaner Salvator Nb 330 ml jeftiniji za 130,00 din
Univerexport
294,99 din
179,99 dinjeftinije
Pivo Tamno Paulaner Salvator Nb 330 ml jeftiniji za 115,00 din
Aroma
—
290,00 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Lav Pivo Premium 3 1 Gratis Limenka 500 ml ili Pivo Tamno Paulaner Salvator Nb 330 ml?

Pivo Tamno Paulaner Salvator Nb 330 ml je povoljnija opcija za 19% po jedinici mere (454,47 din/L) u odnosu na Lav Pivo Premium 3 1 Gratis Limenka 500 ml (559,98 din/L).

Gde kupiti Lav Pivo Premium 3 1 Gratis Limenka 500 ml po najnižoj ceni?

Lav Pivo Premium 3 1 Gratis Limenka 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 279,99 din.

Gde kupiti Pivo Tamno Paulaner Salvator Nb 330 ml po najnižoj ceni?

Pivo Tamno Paulaner Salvator Nb 330 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 149,99 din.