MojaKorpa

Brilijantin Ulje Za Kosu Dcp 100 ml vs Becutan Ulje Za Bebe Bekutan Alkaloid 200 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Becutan Ulje Za Bebe Bekutan Alkaloid 200 ml je povoljnija opcija za 52% po jedinici mere (1.199,95 din/L) u odnosu na Brilijantin Ulje Za Kosu Dcp 100 ml (2.499,90 din/L).

Brilijantin Ulje Za Kosu Dcp 100 ml

LOCO

Brilijantin Ulje Za Kosu Dcp 100 ml
Najjeftinije: 249,99 dinu IDEA

2.499,90 din/L

Becutan Ulje Za Bebe Bekutan Alkaloid 200 ml

BECUTAN

Becutan Ulje Za Bebe Bekutan Alkaloid 200 ml
Najjeftinije: 239,99 dinu Maxi

1.199,95 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketBrilijantin Ulje Za Kosu Dcp 100 mlBecutan Ulje Za Bebe Bekutan Alkaloid 200 mlRazlika
IDEA
249,99 dinjeftinije
299,99 din
Brilijantin Ulje Za Kosu Dcp 100 ml jeftiniji za 50,00 din
Maxi
—
239,99 din
—
Lilly
—
279,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
287,71 din
—
Super Vero
—
379,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Brilijantin Ulje Za Kosu Dcp 100 ml ili Becutan Ulje Za Bebe Bekutan Alkaloid 200 ml?

Becutan Ulje Za Bebe Bekutan Alkaloid 200 ml je povoljnija opcija za 52% po jedinici mere (1.199,95 din/L) u odnosu na Brilijantin Ulje Za Kosu Dcp 100 ml (2.499,90 din/L).

Gde kupiti Brilijantin Ulje Za Kosu Dcp 100 ml po najnižoj ceni?

Brilijantin Ulje Za Kosu Dcp 100 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 249,99 din.

Gde kupiti Becutan Ulje Za Bebe Bekutan Alkaloid 200 ml po najnižoj ceni?

Becutan Ulje Za Bebe Bekutan Alkaloid 200 ml je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 239,99 din.