MojaKorpa

Flips Marbo Clipsy Cheese Balls 110 g vs Flips Clipsy Max Piletina 70 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Flips Marbo Clipsy Cheese Balls 110 g je povoljnija opcija za 25% po jedinici mere (909,00 din/kg) u odnosu na Flips Clipsy Max Piletina 70 g (1.214,14 din/kg).

Flips Marbo Clipsy Cheese Balls 110 g

MARBO

Flips Marbo Clipsy Cheese Balls 110 g
Najjeftinije: 99,99 dinu Gomex

909,00 din/kg

Flips Clipsy Max Piletina 70 g

Clipsy

Flips Clipsy Max Piletina 70 g
Najjeftinije: 84,99 dinu Cash&Carry Plus

1.214,14 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketFlips Marbo Clipsy Cheese Balls 110 gFlips Clipsy Max Piletina 70 gRazlika
Gomex
99,99 din
——
Cash&Carry Plus
—
84,99 din
—
Aroma
—
84,99 din
—
Univerexport
—
87,99 din
—
Lidl
—
91,99 din
—
Super Vero
—
96,99 din
—
Aman
—
99,99 din
—
IDEA
—
99,99 din
—
Maxi
—
103,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Flips Marbo Clipsy Cheese Balls 110 g ili Flips Clipsy Max Piletina 70 g?

Flips Marbo Clipsy Cheese Balls 110 g je povoljnija opcija za 25% po jedinici mere (909,00 din/kg) u odnosu na Flips Clipsy Max Piletina 70 g (1.214,14 din/kg).

Gde kupiti Flips Marbo Clipsy Cheese Balls 110 g po najnižoj ceni?

Flips Marbo Clipsy Cheese Balls 110 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 99,99 din.

Gde kupiti Flips Clipsy Max Piletina 70 g po najnižoj ceni?

Flips Clipsy Max Piletina 70 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 84,99 din.