MojaKorpa

Komp.Vl.Hrana Za Pse Piletina 100 g vs Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Komp.Vl.Hrana Za Pse Piletina 100 g je povoljnija opcija za 50% po jedinici mere (499,90 din/kg) u odnosu na Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g (999,88 din/kg).

Komp.Vl.Hrana Za Pse Piletina 100 g

Max's World

Komp.Vl.Hrana Za Pse Piletina 100 g
Najjeftinije: 49,99 dinu Lidl

499,90 din/kg

Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g

MARS PET

Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g
Najjeftinije: 84,99 dinu Super Vero

999,88 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKomp.Vl.Hrana Za Pse Piletina 100 gMars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 gRazlika
Lidl
49,99 din
——
Super Vero
—
84,99 din
—
dm
—
89,00 din
—
Univerexport
—
89,99 din
—
Gomex
—
89,99 din
—
IDEA
—
89,99 din
—
Aman
—
101,99 din
—
Aroma
—
105,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Komp.Vl.Hrana Za Pse Piletina 100 g ili Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g?

Komp.Vl.Hrana Za Pse Piletina 100 g je povoljnija opcija za 50% po jedinici mere (499,90 din/kg) u odnosu na Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g (999,88 din/kg).

Gde kupiti Komp.Vl.Hrana Za Pse Piletina 100 g po najnižoj ceni?

Komp.Vl.Hrana Za Pse Piletina 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 49,99 din.

Gde kupiti Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g po najnižoj ceni?

Mars Hrana Za Mačke Whiskas Piletina 85 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 84,99 din.