MojaKorpa

Instant Kafa 2u1 Maxi 12 g vs Imlek Hladna Kafa Ice Coffee Latte Edge Tb 1 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Instant Kafa 2u1 Maxi 12 g ima nižu osnovnu cenu za 194,00 din (najjeftinije u Maxi za 15,99 din).

Instant Kafa 2u1 Maxi 12 g

Maxi

Instant Kafa 2u1 Maxi 12 g
Najjeftinije: 15,99 dinu Maxi

1.332,50 din/kg

Imlek Hladna Kafa Ice Coffee Latte Edge Tb 1 L

IMLEK

Imlek Hladna Kafa Ice Coffee Latte Edge Tb 1 L
Najjeftinije: 209,99 dinu Cash&Carry Plus

209,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketInstant Kafa 2u1 Maxi 12 gImlek Hladna Kafa Ice Coffee Latte Edge Tb 1 LRazlika
Maxi
15,99 dinjeftinije
259,99 din
Instant Kafa 2u1 Maxi 12 g jeftiniji za 244,00 din
Cash&Carry Plus
—
209,99 din
—
Super Vero
—
239,99 din
—
Univerexport
—
248,99 din
—
Aroma
—
249,99 din
—
Gomex
—
249,99 din
—
Aman
—
259,99 din
—
IDEA
—
259,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Instant Kafa 2u1 Maxi 12 g ili Imlek Hladna Kafa Ice Coffee Latte Edge Tb 1 L?

Instant Kafa 2u1 Maxi 12 g ima nižu osnovnu cenu za 194,00 din (najjeftinije u Maxi za 15,99 din).

Gde kupiti Instant Kafa 2u1 Maxi 12 g po najnižoj ceni?

Instant Kafa 2u1 Maxi 12 g je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 15,99 din.

Gde kupiti Imlek Hladna Kafa Ice Coffee Latte Edge Tb 1 L po najnižoj ceni?

Imlek Hladna Kafa Ice Coffee Latte Edge Tb 1 L je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 209,99 din.