MojaKorpa

Hrana Za Pse Granule Adult Govedina Maxima 10 kg vs Hrana Za Mačke Granule Sterilcat Govedina One 450 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Hrana Za Pse Granule Adult Govedina Maxima 10 kg je povoljnija opcija za 85% po jedinici mere (140,00 din/kg) u odnosu na Hrana Za Mačke Granule Sterilcat Govedina One 450 g (944,44 din/kg).

Hrana Za Pse Granule Adult Govedina Maxima 10 kg

MAXIMA

Hrana Za Pse Granule Adult Govedina Maxima 10 kg
Najjeftinije: 1.399,99 dinu Univerexport

140,00 din/kg

Hrana Za Mačke Granule Sterilcat Govedina One 450 g

ONE

Hrana Za Mačke Granule Sterilcat Govedina One 450 g
Najjeftinije: 425,00 dinu dm

944,44 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketHrana Za Pse Granule Adult Govedina Maxima 10 kgHrana Za Mačke Granule Sterilcat Govedina One 450 gRazlika
Univerexport
1.399,99 din
603,24 dinjeftinije
Hrana Za Mačke Granule Sterilcat Govedina One 450 g jeftiniji za 796,75 din
dm
—
425,00 din
—
IDEA
—
429,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
499,99 din
—
Super Vero
—
549,99 din
—
Aroma
—
635,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Hrana Za Pse Granule Adult Govedina Maxima 10 kg ili Hrana Za Mačke Granule Sterilcat Govedina One 450 g?

Hrana Za Pse Granule Adult Govedina Maxima 10 kg je povoljnija opcija za 85% po jedinici mere (140,00 din/kg) u odnosu na Hrana Za Mačke Granule Sterilcat Govedina One 450 g (944,44 din/kg).

Gde kupiti Hrana Za Pse Granule Adult Govedina Maxima 10 kg po najnižoj ceni?

Hrana Za Pse Granule Adult Govedina Maxima 10 kg je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 1.399,99 din.

Gde kupiti Hrana Za Mačke Granule Sterilcat Govedina One 450 g po najnižoj ceni?

Hrana Za Mačke Granule Sterilcat Govedina One 450 g je trenutno najjeftiniji/a u dm za 425,00 din.