MojaKorpa

Kroasan Antonelli Choco Twisty 250 g vs Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g je povoljnija opcija za 16% po jedinici mere (1.399,80 din/kg) u odnosu na Kroasan Antonelli Choco Twisty 250 g (1.659,96 din/kg).

Kroasan Antonelli Choco Twisty 250 g

MAYREX

Kroasan Antonelli Choco Twisty 250 g
Najjeftinije: 414,99 dinu Cash&Carry Plus

1.659,96 din/kg

Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g

CHIPITA

Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g
Najjeftinije: 69,99 dinu IDEA

1.399,80 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKroasan Antonelli Choco Twisty 250 gChipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 gRazlika
Cash&Carry Plus
414,99 din
94,99 dinjeftinije
Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g jeftiniji za 320,00 din
IDEA
—
69,99 din
—
Aman
—
109,99 din
—
Aroma
—
109,99 din
—
Super Vero
—
112,99 din
—
Gomex
—
113,35 din
—
Maxi
—
124,99 din
—
Univerexport
—
139,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Kroasan Antonelli Choco Twisty 250 g ili Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g?

Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g je povoljnija opcija za 16% po jedinici mere (1.399,80 din/kg) u odnosu na Kroasan Antonelli Choco Twisty 250 g (1.659,96 din/kg).

Gde kupiti Kroasan Antonelli Choco Twisty 250 g po najnižoj ceni?

Kroasan Antonelli Choco Twisty 250 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 414,99 din.

Gde kupiti Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g po najnižoj ceni?

Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 69,99 din.