MojaKorpa

Meggle Pavlaka Za Kuvanje 20%mm 1 L vs Pavlaka Kisela 20% Zapis Tare Mlekara Spasojevic 380 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Pavlaka Kisela 20% Zapis Tare Mlekara Spasojevic 380 g ima nižu osnovnu cenu za 460,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 169,99 din).

Meggle Pavlaka Za Kuvanje 20%mm 1 L

MEGGLE

Meggle Pavlaka Za Kuvanje 20%mm 1 L
Najjeftinije: 629,99 dinu Aman

629,99 din/L

Pavlaka Kisela 20% Zapis Tare Mlekara Spasojevic 380 g

ZAPIS TARE

Pavlaka Kisela 20% Zapis Tare Mlekara Spasojevic 380 g
Najjeftinije: 169,99 dinu Cash&Carry Plus

447,34 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketMeggle Pavlaka Za Kuvanje 20%mm 1 LPavlaka Kisela 20% Zapis Tare Mlekara Spasojevic 380 gRazlika
Aman
629,99 din
189,99 dinjeftinije
Pavlaka Kisela 20% Zapis Tare Mlekara Spasojevic 380 g jeftiniji za 440,00 din
Cash&Carry Plus
—
169,99 din
—
Maxi
—
189,99 din
—
Univerexport
—
189,99 din
—
Gomex
—
189,99 din
—
IDEA
—
189,99 din
—
Super Vero
—
189,99 din
—
Aroma
—
199,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Meggle Pavlaka Za Kuvanje 20%mm 1 L ili Pavlaka Kisela 20% Zapis Tare Mlekara Spasojevic 380 g?

Pavlaka Kisela 20% Zapis Tare Mlekara Spasojevic 380 g ima nižu osnovnu cenu za 460,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 169,99 din).

Gde kupiti Meggle Pavlaka Za Kuvanje 20%mm 1 L po najnižoj ceni?

Meggle Pavlaka Za Kuvanje 20%mm 1 L je trenutno najjeftiniji/a u Aman za 629,99 din.

Gde kupiti Pavlaka Kisela 20% Zapis Tare Mlekara Spasojevic 380 g po najnižoj ceni?

Pavlaka Kisela 20% Zapis Tare Mlekara Spasojevic 380 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 169,99 din.