MojaKorpa

Milbona Ml. Dezert Na Bazi Sira Sa Jog 500 g vs Imlek Bm Dezert Ferrero Kinder Pingui Milk 30 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Milbona Ml. Dezert Na Bazi Sira Sa Jog 500 g je povoljnija opcija za 82% po jedinici mere (539,98 din/kg) u odnosu na Imlek Bm Dezert Ferrero Kinder Pingui Milk 30 g (2.999,66 din/kg).

Milbona Ml. Dezert Na Bazi Sira Sa Jog 500 g

Milbona

Milbona Ml. Dezert Na Bazi Sira Sa Jog 500 g
Najjeftinije: 269,99 dinu Lidl

539,98 din/kg

Imlek Bm Dezert Ferrero Kinder Pingui Milk 30 g

IMLEK

Imlek Bm Dezert Ferrero Kinder Pingui Milk 30 g
Najjeftinije: 89,99 dinu Super Vero

2.999,66 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketMilbona Ml. Dezert Na Bazi Sira Sa Jog 500 gImlek Bm Dezert Ferrero Kinder Pingui Milk 30 gRazlika
Lidl
269,99 din
95,99 dinjeftinije
Imlek Bm Dezert Ferrero Kinder Pingui Milk 30 g jeftiniji za 174,00 din
Super Vero
—
89,99 din
—
Aman
—
96,99 din
—
Maxi
—
98,99 din
—
Gomex
—
99,99 din
—
Univerexport
—
109,99 din
—
IDEA
—
109,99 din
—
Aroma
—
114,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Milbona Ml. Dezert Na Bazi Sira Sa Jog 500 g ili Imlek Bm Dezert Ferrero Kinder Pingui Milk 30 g?

Milbona Ml. Dezert Na Bazi Sira Sa Jog 500 g je povoljnija opcija za 82% po jedinici mere (539,98 din/kg) u odnosu na Imlek Bm Dezert Ferrero Kinder Pingui Milk 30 g (2.999,66 din/kg).

Gde kupiti Milbona Ml. Dezert Na Bazi Sira Sa Jog 500 g po najnižoj ceni?

Milbona Ml. Dezert Na Bazi Sira Sa Jog 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 269,99 din.

Gde kupiti Imlek Bm Dezert Ferrero Kinder Pingui Milk 30 g po najnižoj ceni?

Imlek Bm Dezert Ferrero Kinder Pingui Milk 30 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 89,99 din.