MojaKorpa

Milbona Sirni Namaz Sa Pavlakom 200 g vs Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 200 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Milbona Sirni Namaz Sa Pavlakom 200 g je povoljnija opcija za 20% po jedinici mere (899,95 din/kg) u odnosu na Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 200 g (1.124,95 din/kg).

Milbona Sirni Namaz Sa Pavlakom 200 g

Milbona

Milbona Sirni Namaz Sa Pavlakom 200 g
Najjeftinije: 179,99 dinu Lidl

899,95 din/kg

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 200 g

DIJAMANT

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 200 g
Najjeftinije: 224,99 dinu Super Vero

1.124,95 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketMilbona Sirni Namaz Sa Pavlakom 200 gDijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 200 gRazlika
Lidl
179,99 dinjeftinije
229,99 din
Milbona Sirni Namaz Sa Pavlakom 200 g jeftiniji za 50,00 din
Super Vero
—
224,99 din
—
Maxi
—
249,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
269,99 din
—
Gomex
—
274,99 din
—
Univerexport
—
279,99 din
—
IDEA
—
279,99 din
—
Aroma
—
299,99 din
—
Aman
—
316,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Milbona Sirni Namaz Sa Pavlakom 200 g ili Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 200 g?

Milbona Sirni Namaz Sa Pavlakom 200 g je povoljnija opcija za 20% po jedinici mere (899,95 din/kg) u odnosu na Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 200 g (1.124,95 din/kg).

Gde kupiti Milbona Sirni Namaz Sa Pavlakom 200 g po najnižoj ceni?

Milbona Sirni Namaz Sa Pavlakom 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 179,99 din.

Gde kupiti Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 200 g po najnižoj ceni?

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 224,99 din.