MojaKorpa

Mivolis Zaslađivač 72 g vs Kandisin Zaslađivač To Go 100 Tableta

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Kandisin Zaslađivač To Go 100 Tableta ima nižu osnovnu cenu za 40,00 din (najjeftinije u dm za 139,00 din).

Mivolis Zaslađivač 72 g

Mivolis

Mivolis Zaslađivač 72 g
Najjeftinije: 179,00 dinu dm

2.486,11 din/kg

Kandisin Zaslađivač To Go 100 Tableta

Kandisin

Kandisin Zaslađivač To Go 100 Tableta
Najjeftinije: 139,00 dinu dm

Poređenje cena po marketima

MarketMivolis Zaslađivač 72 gKandisin Zaslađivač To Go 100 TabletaRazlika
dm
179,00 din
139,00 dinjeftinije
Kandisin Zaslađivač To Go 100 Tableta jeftiniji za 40,00 din
IDEA
—
167,64 din
—
Maxi
—
196,99 din
—
Univerexport
—
198,74 din
—
Super Vero
—
237,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Mivolis Zaslađivač 72 g ili Kandisin Zaslađivač To Go 100 Tableta?

Kandisin Zaslađivač To Go 100 Tableta ima nižu osnovnu cenu za 40,00 din (najjeftinije u dm za 139,00 din).

Gde kupiti Mivolis Zaslađivač 72 g po najnižoj ceni?

Mivolis Zaslađivač 72 g je trenutno najjeftiniji/a u dm za 179,00 din.

Gde kupiti Kandisin Zaslađivač To Go 100 Tableta po najnižoj ceni?

Kandisin Zaslađivač To Go 100 Tableta je trenutno najjeftiniji/a u dm za 139,00 din.