MojaKorpa

Sir Kačkavalj Graničar Granice 250 g vs Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g je povoljnija opcija za 8% po jedinici mere (1.099,90 din/kg) u odnosu na Sir Kačkavalj Graničar Granice 250 g (1.199,96 din/kg).

Sir Kačkavalj Graničar Granice 250 g

MLEKARA GRANICE

Sir Kačkavalj Graničar Granice 250 g
Najjeftinije: 299,99 dinu Cash&Carry Plus

1.199,96 din/kg

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g

DIJAMANT

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g
Najjeftinije: 109,99 dinu Univerexport

1.099,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSir Kačkavalj Graničar Granice 250 gDijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 gRazlika
Cash&Carry Plus
299,99 din
139,98 dinjeftinije
Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g jeftiniji za 160,01 din
IDEA
359,99 din
114,99 dinjeftinije
Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g jeftiniji za 245,00 din
Univerexport
—
109,99 din
—
Super Vero
—
147,99 din
—
Aman
—
150,99 din
—
Gomex
—
154,99 din
—
Maxi
—
157,99 din
—
Aroma
—
162,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sir Kačkavalj Graničar Granice 250 g ili Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g?

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g je povoljnija opcija za 8% po jedinici mere (1.099,90 din/kg) u odnosu na Sir Kačkavalj Graničar Granice 250 g (1.199,96 din/kg).

Gde kupiti Sir Kačkavalj Graničar Granice 250 g po najnižoj ceni?

Sir Kačkavalj Graničar Granice 250 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 299,99 din.

Gde kupiti Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g po najnižoj ceni?

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 109,99 din.