MojaKorpa

Mleko 2,8%mm Mlekara Zornic 1 L vs Moja Kravica Mleko Sveže 2.8% Xxl Pet Imlek 1,75 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Moja Kravica Mleko Sveže 2.8% Xxl Pet Imlek 1,75 L je povoljnija opcija za 5% po jedinici mere (104,57 din/L) u odnosu na Mleko 2,8%mm Mlekara Zornic 1 L (109,99 din/L).

Mleko 2,8%mm Mlekara Zornic 1 L

MLEKARA ZORNIC D.O.O.

Mleko 2,8%mm Mlekara Zornic 1 L
Najjeftinije: 109,99 dinu Aman

109,99 din/L

Moja Kravica Mleko Sveže 2.8% Xxl Pet Imlek 1,75 L

MOJA KRAVICA

Moja Kravica Mleko Sveže 2.8% Xxl Pet Imlek 1,75 L
Najjeftinije: 182,99 dinu Cash&Carry Plus

104,57 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketMleko 2,8%mm Mlekara Zornic 1 LMoja Kravica Mleko Sveže 2.8% Xxl Pet Imlek 1,75 LRazlika
Aman
109,99 dinjeftinije
189,99 din
Mleko 2,8%mm Mlekara Zornic 1 L jeftiniji za 80,00 din
Cash&Carry Plus
—
182,99 din
—
Univerexport
—
184,99 din
—
Maxi
—
189,99 din
—
IDEA
—
189,99 din
—
Super Vero
—
219,99 din
—
Lidl
—
229,99 din
—
Aroma
—
229,99 din
—
Gomex
—
229,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Mleko 2,8%mm Mlekara Zornic 1 L ili Moja Kravica Mleko Sveže 2.8% Xxl Pet Imlek 1,75 L?

Moja Kravica Mleko Sveže 2.8% Xxl Pet Imlek 1,75 L je povoljnija opcija za 5% po jedinici mere (104,57 din/L) u odnosu na Mleko 2,8%mm Mlekara Zornic 1 L (109,99 din/L).

Gde kupiti Mleko 2,8%mm Mlekara Zornic 1 L po najnižoj ceni?

Mleko 2,8%mm Mlekara Zornic 1 L je trenutno najjeftiniji/a u Aman za 109,99 din.

Gde kupiti Moja Kravica Mleko Sveže 2.8% Xxl Pet Imlek 1,75 L po najnižoj ceni?

Moja Kravica Mleko Sveže 2.8% Xxl Pet Imlek 1,75 L je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 182,99 din.