MojaKorpa

Suncokret U Ljusci Mogyi Przeni Slani Mogyi 200 g vs Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Suncokret U Ljusci Mogyi Przeni Slani Mogyi 200 g je povoljnija opcija za 10% po jedinici mere (824,95 din/kg) u odnosu na Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g (917,34 din/kg).

Suncokret U Ljusci Mogyi Przeni Slani Mogyi 200 g

MOGYI

Suncokret U Ljusci Mogyi Przeni Slani Mogyi 200 g
Najjeftinije: 164,99 dinu Cash&Carry Plus

824,95 din/kg

Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g

GUD

Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g
Najjeftinije: 164,99 dinu IDEA

917,34 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSuncokret U Ljusci Mogyi Przeni Slani Mogyi 200 gKikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 gRazlika
Cash&Carry Plus
164,99 dinjeftinije
169,99 din
Suncokret U Ljusci Mogyi Przeni Slani Mogyi 200 g jeftiniji za 5,00 din
Super Vero
194,99 din
184,99 dinjeftinije
Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g jeftiniji za 10,00 din
Maxi
195,99 din
182,99 dinjeftinije
Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g jeftiniji za 13,00 din
IDEA
199,99 din
164,99 dinjeftinije
Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g jeftiniji za 35,00 din
Aman
219,99 din
169,99 dinjeftinije
Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g jeftiniji za 50,00 din
Univerexport
229,94 din
——
Gomex
239,99 din
189,99 dinjeftinije
Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g jeftiniji za 50,00 din
Aroma
249,99 din
219,99 dinjeftinije
Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g jeftiniji za 30,00 din
Lidl
—
177,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Suncokret U Ljusci Mogyi Przeni Slani Mogyi 200 g ili Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g?

Suncokret U Ljusci Mogyi Przeni Slani Mogyi 200 g je povoljnija opcija za 10% po jedinici mere (824,95 din/kg) u odnosu na Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g (917,34 din/kg).

Gde kupiti Suncokret U Ljusci Mogyi Przeni Slani Mogyi 200 g po najnižoj ceni?

Suncokret U Ljusci Mogyi Przeni Slani Mogyi 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 164,99 din.

Gde kupiti Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g po najnižoj ceni?

Kikiriki Gud Prženi Slani Marbo 180 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 164,99 din.