MojaKorpa

Sapun Tečni Šumsko Voće Monia 460 ml vs Dr Plant Glicerinski Sapun Zelena Jabuka 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Sapun Tečni Šumsko Voće Monia 460 ml ima nižu osnovnu cenu za 20,00 din (najjeftinije u Univerexport za 109,99 din).

Sapun Tečni Šumsko Voće Monia 460 ml

MONIA

Sapun Tečni Šumsko Voće Monia 460 ml
Najjeftinije: 109,99 dinu Univerexport

239,11 din/L

Dr Plant Glicerinski Sapun Zelena Jabuka 100 g

ESENSA-DR PLANT

Dr Plant Glicerinski Sapun Zelena Jabuka 100 g
Najjeftinije: 129,99 dinu Cash&Carry Plus

1.299,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSapun Tečni Šumsko Voće Monia 460 mlDr Plant Glicerinski Sapun Zelena Jabuka 100 gRazlika
Univerexport
109,99 dinjeftinije
189,99 din
Sapun Tečni Šumsko Voće Monia 460 ml jeftiniji za 80,00 din
Cash&Carry Plus
—
129,99 din
—
Maxi
—
139,99 din
—
IDEA
—
139,99 din
—
dm
—
159,00 din
—
Super Vero
—
166,99 din
—
Aroma
—
199,99 din
—
Lilly
—
219,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sapun Tečni Šumsko Voće Monia 460 ml ili Dr Plant Glicerinski Sapun Zelena Jabuka 100 g?

Sapun Tečni Šumsko Voće Monia 460 ml ima nižu osnovnu cenu za 20,00 din (najjeftinije u Univerexport za 109,99 din).

Gde kupiti Sapun Tečni Šumsko Voće Monia 460 ml po najnižoj ceni?

Sapun Tečni Šumsko Voće Monia 460 ml je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 109,99 din.

Gde kupiti Dr Plant Glicerinski Sapun Zelena Jabuka 100 g po najnižoj ceni?

Dr Plant Glicerinski Sapun Zelena Jabuka 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 129,99 din.