MojaKorpa

Montella Feferoni 320 g vs Dijamant Feferoni Ljuti 300 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Montella Feferoni 320 g je povoljnija opcija za 18% po jedinici mere (562,47 din/kg) u odnosu na Dijamant Feferoni Ljuti 300 g (689,67 din/kg).

Montella Feferoni 320 g

MONTELLA

Montella Feferoni 320 g
Najjeftinije: 179,99 dinu Aroma

562,47 din/kg

Dijamant Feferoni Ljuti 300 g

DIJAMANT

Dijamant Feferoni Ljuti 300 g
Najjeftinije: 206,90 dinu Cash&Carry Plus

689,67 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketMontella Feferoni 320 gDijamant Feferoni Ljuti 300 gRazlika
Aroma
179,99 dinjeftinije
251,10 din
Montella Feferoni 320 g jeftiniji za 71,11 din
Cash&Carry Plus
—
206,90 din
—
Univerexport
—
219,99 din
—
Super Vero
—
239,99 din
—
IDEA
—
240,30 din
—
Aman
—
259,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Montella Feferoni 320 g ili Dijamant Feferoni Ljuti 300 g?

Montella Feferoni 320 g je povoljnija opcija za 18% po jedinici mere (562,47 din/kg) u odnosu na Dijamant Feferoni Ljuti 300 g (689,67 din/kg).

Gde kupiti Montella Feferoni 320 g po najnižoj ceni?

Montella Feferoni 320 g je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 179,99 din.

Gde kupiti Dijamant Feferoni Ljuti 300 g po najnižoj ceni?

Dijamant Feferoni Ljuti 300 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 206,90 din.