MojaKorpa

Montella Hleb Beli Baget Mh 260 g vs Tost Extra Beli Tvojih 5 Minuta 500 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Montella Hleb Beli Baget Mh 260 g je povoljnija opcija za 24% po jedinici mere (211,50 din/kg) u odnosu na Tost Extra Beli Tvojih 5 Minuta 500 g (279,98 din/kg).

Montella Hleb Beli Baget Mh 260 g

MONTELLA

Montella Hleb Beli Baget Mh 260 g
Najjeftinije: 54,99 dinu Aroma

211,50 din/kg

Tost Extra Beli Tvojih 5 Minuta 500 g

Tvojih 5 minuta

Tost Extra Beli Tvojih 5 Minuta 500 g
Najjeftinije: 139,99 dinu Cash&Carry Plus

279,98 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketMontella Hleb Beli Baget Mh 260 gTost Extra Beli Tvojih 5 Minuta 500 gRazlika
Aroma
54,99 dinjeftinije
189,99 din
Montella Hleb Beli Baget Mh 260 g jeftiniji za 135,00 din
Cash&Carry Plus
—
139,99 din
—
Univerexport
—
139,99 din
—
Super Vero
—
168,99 din
—
IDEA
—
174,99 din
—
Maxi
—
179,99 din
—
Aman
—
189,99 din
—
Gomex
—
189,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Montella Hleb Beli Baget Mh 260 g ili Tost Extra Beli Tvojih 5 Minuta 500 g?

Montella Hleb Beli Baget Mh 260 g je povoljnija opcija za 24% po jedinici mere (211,50 din/kg) u odnosu na Tost Extra Beli Tvojih 5 Minuta 500 g (279,98 din/kg).

Gde kupiti Montella Hleb Beli Baget Mh 260 g po najnižoj ceni?

Montella Hleb Beli Baget Mh 260 g je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 54,99 din.

Gde kupiti Tost Extra Beli Tvojih 5 Minuta 500 g po najnižoj ceni?

Tost Extra Beli Tvojih 5 Minuta 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 139,99 din.